Jest nam niezmiernie miło podziękować za tyle nadesłanych do nas prac, tyle mocy twórczej i wysiłku artystycznego jaki towarzyszył ich powstawaniu ! Prawdziwa Wigilijna magia ! 🙂 Widzimy , że jesteście wnikliwymi obserwatorami swoich czworonożnych i zwierzęcych przyjaciół – cudownie !

Wszystkie prace są piękne i cenne ponieważ powstały w dobrej relacji i z pozytywnej energii . Nagrody jednak są policzone i musieliśmy w naszym trzyosobowym JURY podjąć trudne decyzje wyboru nagrodzonych prac – gratulujemy wszystkim uczestnikom talentu ! Będą kolejne konkursy !!!

Zatem UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

Wyniki JURY Dog -Arte i Nagroda Publiczności :

Zwycięzców prosimy o utrzymanie kontaktu z nami – nagrody prześlemy po uzgodnieniu z Wami w jaki sposób, zapraszamy też do naszego sklepu internetowego : zakładka ” sklep ” na tej stronie , po wybór nagrody zabawki naszej produkcji. Osoby które nie mają psów mogą wybrać maseczki ochronne, pudełka drewniane decoupage , zakładki drewniane do książek z decoupage, świeczniki, obszywane satyną poduszki, albo nasze nowe produkty torbo – worki ( np. na WF czy na wędrówki ). Piszcie na maila :

kontakt@psychoterapia-zdrowe.pl lub

sekretariatdiamed@gmail.com

wyślemy Wam zdjęcia produktów i odpowiemy na pytania. Zachęcamy do przeglądnięcia galerii i sklepu na naszej stronie. Bądźmy w kontakcie ! 🙂